ART / Lithographs / Litograph in colors 8873383
nr 887 3383
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Staffan Hallström (1914-1976), Épreuve d'artiste (artist proof), Folk i trappan II, sheet: 68x54,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Staffan Hallström (1914-1976), EA (konstnärens exemplar), Folk i trappan II, bladets mått: 68x54
1000
SEK 700
Monday April 14 2014
at 18:10:58
14/4 16:30:57
Staffan Hallström
Read more about Staffan Hallström